Alternator DRI 2253352502
Indeks: 2253352502
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2253352502
  • Alternator DRI 2253352502
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2253352502
Numer artykułu:
DRI2253352502
Długość 2 [mm]
24
Długość 1 [mm]
24
otwór - śr. 1 [mm]
8
śr. koła pasowego [mm]
52
Ilość żeber
5
otwór o śr. 2 [mm]
8
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.1
ID wykonania wtyczki
LIn 2 plug 238
Koła pasowe
z kołem pasowym wielofunkcyjnym
Długość 3 [mm]
60
Prąd ładowania alternatora [A]
250
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2253352502 - opis produktu:
Alternator DRI 2253352502 to artykuł numer DRI2253352502. Jego kod EAN to 5708114233660. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 250A. Napięcie prądu wynosi 14V.