Alternator DRI 2263291202
Indeks: 2263291202
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2263291202
  • Alternator DRI 2263291202
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2263291202
Numer artykułu:
DRI2263291202
Długość 2 [mm]
41
Długość 1 [mm]
9
otwór - śr. 1 [mm]
10
śr. koła pasowego [mm]
58
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
5.8
ID wykonania wtyczki
Lin Plug 213
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Prąd ładowania alternatora [A]
120
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2263291202 - opis produktu:
Alternator DRI 2263291202 to artykuł numer DRI2263291202.  Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 120A. Napięcie prądu wynosi 14V.