Alternator DRI 2281411202
Indeks: 2281411202
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2281411202
  • Alternator DRI 2281411202
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2281411202
Numer artykułu:
DRI2281411202
Długość 1 [mm]
51
otwór - śr. 1 [mm]
10
śr. koła pasowego [mm]
50
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6.6
ID wykonania wtyczki
M5 D+
Długość 3 [mm]
59
Prąd ładowania alternatora [A]
120
Długość 4 [mm]
34
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2281411202 - opis produktu:
Alternator DRI 2281411202 to artykuł numer DRI2281411202. Jego kod EAN to 5708114012609. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 120A. Napięcie prądu wynosi 14V.