Alternator DRI 2281441202
Indeks: 2281441202
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2281441202
  • Alternator DRI 2281441202
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2281441202
Numer artykułu:
DRI2281441202
Długość 1 [mm]
51
otwór - śr. 1 [mm]
10
śr. koła pasowego [mm]
50
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6.5
ID wykonania wtyczki
L-DFM (Plug 165)
Długość 3 [mm]
57
Prąd ładowania alternatora [A]
120
Długość 4 [mm]
34
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2281441202 - opis produktu:
Alternator DRI 2281441202 to artykuł numer DRI2281441202. Jego kod EAN to 5708114012630. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 120A. Napięcie prądu wynosi 14V.