Alternator DRI 2281481202
Indeks: 2281481202
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2281481202
  • Alternator DRI 2281481202
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2281481202
Numer artykułu:
DRI2281481202
Długość 2 [mm]
65
Długość 1 [mm]
65
otwór - śr. 1 [mm]
10
śr. koła pasowego [mm]
54
Ilość żeber
5
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6.1
Koła pasowe
z kołem pasowym wielofunkcyjnym
Długość 3 [mm]
57
Prąd ładowania alternatora [A]
120
Długość 4 [mm]
23
Zacisk
M8 B+ M5 D+
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2281481202 - opis produktu:
Alternator DRI 2281481202 to artykuł numer DRI2281481202. Jego kod EAN to 5708114040855. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 120A. Napięcie prądu wynosi 14V.