Alternator DRI 2281511052
Indeks: 2281511052
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2281511052
  • Alternator DRI 2281511052
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2281511052
Numer artykułu:
DRI2281511052
Długość 2 [mm]
67
Długość 1 [mm]
42
otwór - śr. 1 [mm]
9
śr. koła pasowego [mm]
54
Ilość żeber
6
otwór o śr. 2 [mm]
9
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
5.2
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
67
Prąd ładowania alternatora [A]
105
Długość 4 [mm]
64
Zacisk
M8 B+ M5 D+
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2281511052 - opis produktu:
Alternator DRI 2281511052 to artykuł numer DRI2281511052. Jego kod EAN to 5708279187891. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 105A. Napięcie prądu wynosi 14V.