Alternator DRI 2281841202
Indeks: 2281841202
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2281841202
  • Alternator DRI 2281841202
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2281841202
Numer artykułu:
DRI2281841202
Długość 2 [mm]
65
Długość 1 [mm]
65
otwór - śr. 1 [mm]
10
śr. koła pasowego [mm]
53
Ilość żeber
6
otwór o śr. 2 [mm]
10
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6.1
ID wykonania wtyczki
L-DFM plug 248
Koła pasowe
z kołem pasowym wielofunkcyjnym
Długość 3 [mm]
59
Prąd ładowania alternatora [A]
120
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2281841202 - opis produktu:
Alternator DRI 2281841202 to artykuł numer DRI2281841202. Jego kod EAN to 5708114332639. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 120A. Napięcie prądu wynosi 14V.