Alternator DRI 2281851202
Indeks: 2281851202
Producent: DRI
Zdjęcie poglądowe – wygląd produktu może się różnić
  • Alternator DRI 2281851202
  • Alternator DRI 2281851202
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2281851202
Numer artykułu:
DRI2281851202
śr. koła pasowego [mm]
54
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6.4
ID wykonania wtyczki
0248)
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Prąd ładowania alternatora [A]
120
Ograniczenia producenta
Always Cross by OE
Zacisk
 L-DFM (Plug 248) , M8 B+
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2281851202 - opis produktu:
Alternator DRI 2281851202 to artykuł numer DRI2281851202. Jego kod EAN to 5708114335609. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 120A. Napięcie prądu wynosi 14V.