Alternator DRI 2281851402
Indeks: 2281851402
Producent: DRI
Zdjęcie poglądowe – wygląd produktu może się różnić
  • Alternator DRI 2281851402
  • Alternator DRI 2281851402
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2281851402
Numer artykułu:
DRI2281851402
Długość 2 [mm]
55
Długość 1 [mm]
55
otwór - śr. 1 [mm]
10
śr. koła pasowego [mm]
54
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6.4
ID wykonania wtyczki
L-DFM (Plug 248)
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
60
Prąd ładowania alternatora [A]
140
Długość 4 [mm]
33.5
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2281851402 - opis produktu:
Alternator DRI 2281851402 to artykuł numer DRI2281851402. Jego kod EAN to 5708114334077. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 140A. Napięcie prądu wynosi 14V.