Alternator DRI 2281941402
Indeks: 2281941402
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2281941402
  • Alternator DRI 2281941402
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2281941402
Numer artykułu:
DRI2281941402
Długość 2 [mm]
55
Długość 1 [mm]
55
otwór - śr. 1 [mm]
10
śr. koła pasowego [mm]
54
Ilość żeber
5
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6.3
ID wykonania wtyczki
L-DFM (Plug 248)
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
60
Prąd ładowania alternatora [A]
140
Długość 4 [mm]
33.5
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2281941402 - opis produktu:
Alternator DRI 2281941402 to artykuł numer DRI2281941402. Jego kod EAN to 5708279267326. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 140A. Napięcie prądu wynosi 14V.