Alternator DRI 2283061302
Indeks: 2283061302
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2283061302
  • Alternator DRI 2283061302
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2283061302
Numer artykułu:
DRI2283061302
Długość 2 [mm]
33
Długość 1 [mm]
33
otwór - śr. 1 [mm]
8
śr. koła pasowego [mm]
54
Ilość żeber
5
otwór o śr. 2 [mm]
10
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
5.8
ID wykonania wtyczki
L-DFM Plug 248
Koła pasowe
z kołem pasowym wielofunkcyjnym
Długość 3 [mm]
88
Prąd ładowania alternatora [A]
130
Długość 4 [mm]
79
Zacisk
M8 B+
Grubość 1 [mm]
79
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2283061302 - opis produktu:
Alternator DRI 2283061302 to artykuł numer DRI2283061302. Jego kod EAN to 5708279370736. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 130A. Napięcie prądu wynosi 14V.