Alternator DRI 2283091402
Indeks: 2283091402
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2283091402
  • Alternator DRI 2283091402
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2283091402
Numer artykułu:
DRI2283091402
Długość 2 [mm]
68
Długość 1 [mm]
42
otwór - śr. 1 [mm]
8.5
śr. koła pasowego [mm]
54
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
5.7
ID wykonania wtyczki
L-DFM Plug 165
Koła pasowe
z kołem pasowym wielofunkcyjnym
Długość 3 [mm]
55
Prąd ładowania alternatora [A]
140
Długość 4 [mm]
95
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2283091402 - opis produktu:
Alternator DRI 2283091402 to artykuł numer DRI2283091402. Jego kod EAN to 5708114232960. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 140A. Napięcie prądu wynosi 14V.