Alternator DRI 2291161502
Indeks: 2291161502
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2291161502
  • Alternator DRI 2291161502
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2291161502
Numer artykułu:
DRI2291161502
Długość 1 [mm]
43
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.1
ID wykonania wtyczki
M5 D+
Długość 3 [mm]
45
Prąd ładowania alternatora [A]
150
Długość 4 [mm]
22
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2291161502 - opis produktu:
Alternator DRI 2291161502 to artykuł numer DRI2291161502. Jego kod EAN to 5708114012913. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 150A. Napięcie prądu wynosi 14V.