Alternator DRI 2291201502
Indeks: 2291201502
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2291201502
  • Alternator DRI 2291201502
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2291201502
Numer artykułu:
DRI2291201502
Długość 1 [mm]
42
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6.4
ID wykonania wtyczki
L-DFM (Plug 129)
Długość 3 [mm]
46
Prąd ładowania alternatora [A]
150
Długość 4 [mm]
22
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2291201502 - opis produktu:
Alternator DRI 2291201502 to artykuł numer DRI2291201502. Jego kod EAN to 5708279205403. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 150A. Napięcie prądu wynosi 14V.