Alternator DRI 229120702
Indeks: 229120702
Producent: DRI
  • Alternator DRI 229120702
  • Alternator DRI 229120702
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 229120702
Numer artykułu:
DRI229120702
Długość 1 [mm]
42
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
4.7
ID wykonania wtyczki
L-DFM (PLUG 129
Długość 3 [mm]
46
Prąd ładowania alternatora [A]
70
Długość 4 [mm]
22
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 229120702 - opis produktu:
Alternator DRI 229120702 to artykuł numer DRI229120702. Jego kod EAN to 5708114013019. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 70A. Napięcie prądu wynosi 14V.