Alternator DRI 2291331502
Indeks: 2291331502
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2291331502
  • Alternator DRI 2291331502
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2291331502
Numer artykułu:
DRI2291331502
Długość 2 [mm]
42
Długość 1 [mm]
42
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6.6
ID wykonania wtyczki
L-D Plug 84
Koła pasowe
z kołem pasowym wielofunkcyjnym
Długość 3 [mm]
45
Prąd ładowania alternatora [A]
150
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2291331502 - opis produktu:
Alternator DRI 2291331502 to artykuł numer DRI2291331502. Jego kod EAN to 5708114040626. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 150A. Napięcie prądu wynosi 14V.