Alternator DRI 2291511502
Indeks: 2291511502
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2291511502
  • Alternator DRI 2291511502
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2291511502
Numer artykułu:
DRI2291511502
Długość 2 [mm]
42
Długość 1 [mm]
42
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.1
ID wykonania wtyczki
COM/Lin2 (Plug 223)
Długość 3 [mm]
46
Prąd ładowania alternatora [A]
150
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2291511502 - opis produktu:
Alternator DRI 2291511502 to artykuł numer DRI2291511502. Jego kod EAN to 5708279276762. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 150A. Napięcie prądu wynosi 14V.