Alternator DRI 2301791252
Indeks: 2301791252
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2301791252
  • Alternator DRI 2301791252
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2301791252
Numer artykułu:
DRI2301791252
Długość 1 [mm]
32.5
otwór - śr. 1 [mm]
8
śr. koła pasowego [mm]
50
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6.2
ID wykonania wtyczki
L-D (Dummy) Plug 84
Koła pasowe
z kołem pasowym wielofunkcyjnym
Długość 3 [mm]
61
Prąd ładowania alternatora [A]
125
Długość 4 [mm]
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2301791252 - opis produktu:
Alternator DRI 2301791252 to artykuł numer DRI2301791252. Jego kod EAN to 5708114014498. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 125A. Napięcie prądu wynosi 14V.