Alternator DRI 2303361502
Indeks: 2303361502
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2303361502
  • Alternator DRI 2303361502
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2303361502
Numer artykułu:
DRI2303361502
Długość 2 [mm]
34
Długość 1 [mm]
34
otwór - śr. 1 [mm]
8.5
śr. koła pasowego [mm]
49
Ilość żeber
7
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6.7
ID wykonania wtyczki
L-DF (Plug 129)
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
62
Prąd ładowania alternatora [A]
150
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2303361502 - opis produktu:
Alternator DRI 2303361502 to artykuł numer DRI2303361502. Jego kod EAN to 5708114066510. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 150A. Napięcie prądu wynosi 14V.