Alternator DRI 2303631102
Indeks: 2303631102
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2303631102
  • Alternator DRI 2303631102
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2303631102
Numer artykułu:
DRI2303631102
Długość 2 [mm]
33
Długość 1 [mm]
33
otwór - śr. 1 [mm]
8.5
śr. koła pasowego [mm]
49
Ilość żeber
7
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
5.2
ID wykonania wtyczki
L-DFM Plug 129
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
61
Prąd ładowania alternatora [A]
110
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2303631102 - opis produktu:
Alternator DRI 2303631102 to artykuł numer DRI2303631102.  Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 110A. Napięcie prądu wynosi 14V.