Alternator DRI 2381561502
Indeks: 2381561502
Producent: DRI
Zdjęcie poglądowe – wygląd produktu może się różnić
  • Alternator DRI 2381561502
  • Alternator DRI 2381561502
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2381561502
Numer artykułu:
DRI2381561502
śr. koła pasowego [mm]
55
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.2
ID wykonania wtyczki
COM/LIN1 (PLUG 213)
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Prąd ładowania alternatora [A]
150
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2381561502 - opis produktu:
Alternator DRI 2381561502 to artykuł numer DRI2381561502. Jego kod EAN to 5708114335593. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 150A. Napięcie prądu wynosi 14V.