Alternator DRI 2381641802
Indeks: 2381641802
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2381641802
  • Alternator DRI 2381641802
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2381641802
Numer artykułu:
DRI2381641802
EAN:
Specyfikacja
3X B+ opening
Napięcie [V]
14
Długość 2 [mm]
43
Długość 1 [mm]
43
otwór - śr. 1 [mm]
10
śr. koła pasowego [mm]
54
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.3
ID wykonania wtyczki
Com/LIN2 Plug 213
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
45
Prąd ładowania alternatora [A]
180
Parametr
3X B+ opening
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2381641802 - opis produktu:
Alternator DRI 2381641802 to artykuł numer DRI2381641802. Jego kod EAN to 5708279368887. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 180A. Napięcie prądu wynosi 14V.