Alternator DRI 5190291202
Indeks: 5190291202
Producent: DRI
  • Alternator DRI 5190291202
  • Alternator DRI 5190291202
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 5190291202
Numer artykułu:
DRI5190291202
otwór - śr. 1 [mm]
9
śr. koła pasowego [mm]
49
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6.1
ID wykonania wtyczki
S-SIG-FR(Plug138)
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Prąd ładowania alternatora [A]
120
Długość 4 [mm]
72
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 5190291202 - opis produktu:
Alternator DRI 5190291202 to artykuł numer DRI5190291202. Jego kod EAN to 5708114046017. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 120A. Napięcie prądu wynosi 14V.