Alternator DRI 525120752
Indeks: 525120752
Producent: DRI
  • Alternator DRI 525120752
  • Alternator DRI 525120752
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 525120752
Numer artykułu:
DRI525120752
Długość 2 [mm]
61
Długość 1 [mm]
32
otwór - śr. 1 [mm]
10
śr. koła pasowego [mm]
58
Ilość żeber
4
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
4.9
ID wykonania wtyczki
M6 B+ M5 D+ M5 PH-IN
Prąd ładowania alternatora [A]
75
Długość 4 [mm]
58
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 525120752 - opis produktu:
Alternator DRI 525120752 to artykuł numer DRI525120752. Jego kod EAN to 5708114041791. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 75A. Napięcie prądu wynosi 14V.