Alternator DRI 5281641002
Indeks: 5281641002
Producent: DRI
  • Alternator DRI 5281641002
  • Alternator DRI 5281641002
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 5281641002
Numer artykułu:
DRI5281641002
Długość 2 [mm]
35
Długość 1 [mm]
35
otwór - śr. 1 [mm]
10
śr. koła pasowego [mm]
60
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6.7
ID wykonania wtyczki
L-W (Plug 21)
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
66
Prąd ładowania alternatora [A]
100
Długość 4 [mm]
13
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 5281641002 - opis produktu:
Alternator DRI 5281641002 to artykuł numer DRI5281641002. Jego kod EAN to 5708114066503. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 100A. Napięcie prądu wynosi 14V.