Powiadom mnie o dostępności

Twój produkt
jest już w koszyku

Kontynuuj zakupy
Przejdź do kasy
Do darmowej dostawy na terenie Polski brakuje Ci jeszcze:

Klocki hamulcowe SWAG 30 91 6734

Klocki hamulcowe SWAG 30 91 6734
Wybierz samochód - sprawdź, czy pasuje:
Wybierz markę
Wybierz model
Wybierz silnik

Produkt chwilowo
niedostępny

Powiadom mnie
o dostępności
lub zamów telefonicznie: 12 268 31 51

Opis produktu:

Klocki hamulcowe to jeden z podstawowych elementów układu hamulcowego. Ich celem jest nacisk na powierzchnię tarczy hamulcowej z obydwu jej stron. Wytwarza się wówczas tarcie, w którego efekcie pojazd traci prędkość i się zatrzymuje. Klocki hamulcowe to element eksploatacyjny – ich okładziny wycierają się w trakcie hamowania, co skutkuje koniecznością wymiany elementu na nowy. 

 Klocki należy wymienić niezwłocznie, gdy okładzina cierna osiągnie 1,5 mm, jednak zaleca się, aby przeprowadzać wymianę wcześniej, przy 2-3 mm. 

Parametry techniczne:

Numer artykułu: SWA30916734
EAN: 4044688554888
Ciężar [kg] 2.39
Strona zabudowy Oś przednia
Styk ostrzegawczy o zużyciu przygotowany dla wskaznika zużycia
Wysokość [mm] 77.3
Grubość 1 [mm] 16.8
Szerokość [mm] 131.8

Opis producenta:

SWAG to firma, która na rynku części zamiennych jest obecna od przeszło 55 lat. Jej produkty są kojarzone z wysoką jakością. Zawdzięczają to wykonaniu z zachowaniem norm jakości wymaganych wobec części OEM. W ofercie SWAG znajduje się ponad 16 tysięcy części zamiennych, przede wszystkim do samochodów niemieckich. Oprócz tego SWAG oferuje elementy do marek azjatyckich i europejskich. Na rynku części zamiennych SWAG jest jednym z liderów. Jego asortyment dzieli się na 5 głównych działów: technika silnikowa, technika kierowania, technika podwozia, technika hamulcowa oraz technika pojazdowa.

Numer OEM:

więcej