Powiadom mnie o dostępności

Twój produkt
jest już w koszyku

Kontynuuj zakupy
Przejdź do kasy
Do darmowej dostawy na terenie Polski brakuje Ci jeszcze:

Klocki hamulcowe SWAG 30 91 6994

Klocki hamulcowe SWAG 30 91 6994
Wybierz samochód - sprawdź, czy pasuje:
Wybierz markę
Wybierz model
Wybierz silnik

Produkt chwilowo
niedostępny

Powiadom mnie
o dostępności
lub zamów telefonicznie: 12 268 31 51

Opis produktu:

Klocki hamulcowe stanowią jeden z podstawowych elementów układu hamulcowego. Ich zadaniem jest nacisk na tarczę hamulcową z obydwu jej stron. W ten sposób wytwarza się między nimi tarcie, w wyniku którego samochód wytrąca prędkość i się zatrzymuje. Klocki hamulcowe to element eksploatacyjny – ich okładziny wycierają się w trakcie hamowania, co w konsekwencji prowadzi do konieczności wymiany elementu na nowy. 

 Klocki należy wymienić niezwłocznie, gdy grubość okładziny ciernej osiągnie 1,5 mm, jednak zaleca się, aby dokonać wymiany wcześniej, przy 2-3 mm. 

Parametry techniczne:

Numer artykułu: SWA30916994
EAN: 4044688589941
Strona zabudowy Oś przednia
Długość [mm] 160.2
Styk ostrzegawczy o zużyciu ze stykiem zużycia
Grubość 1 [mm] 20.4
Szerokość [mm] 64.5

Opis producenta:

SWAG to firma, która istnieje na rynku części zamiennych od ponad 55 lat. Jej produkty są utożsamiane z wysoką jakością. Zawdzięczają to wykonaniu zgodnie z normami jakości stosowanymi wobec części OEM. W ofercie SWAG znajduje się ponad 16 tysięcy części zamiennych, przede wszystkim do samochodów niemieckich. Oprócz tego SWAG oferuje elementy do marek azjatyckich i europejskich. SWAG jest jednym z liderów na rynku części zamiennych. Jego asortyment dzieli się na 5 głównych obszarów: technika silnikowa, technika kierowania, technika podwozia, technika hamulcowa oraz technika pojazdowa.

Pasuje do auta:

więcej

Numer OEM:

więcej