Zaawansowane

Powiadom mnie o dostępności

Oleje silnikowe MOBIL

 

Oleje silnikowe Mobil – rozwiązania dopasowane do różnych silników

Oleje silnikowe Mobil linii Mobil 1, Mobil Super oraz Mobil Delvac obejmują środki smarne dopasowane do odmiennych potrzeb. Oleje z grupy produktów Mobil 1 to środki smarne nastawione na maksymalną wydajność i skuteczne wykorzystanie osiągów silnika przy jednoczesnym zachowaniu czystości jednostki i wydłużeniu jej sprawności. Linia produktowa Mobil Super jest natomiast stworzona w celu zapewnienia jak najwyższej ochrony silnika przed powstawaniem i gromadzeniem się osadów oraz długotrwałej ochrony jednostki napędowej. Oleje silnikowe Mobil Delvac są z kolei dedykowane samochodom ciężarowym i pojazdom użytkowym – to produkty przeznaczone wyłącznie do użytku z silnikami wysokoprężnymi.

Standardy i klasy lepkości olejów silnikowych Mobil

Standardy jakości olejów silnikowych Mobil spełniają normy ACEA oraz API. Oleje Mobil są także zgodne z wymaganiami OEM stawianymi przez producentów samochodów, co umożliwia dobór oleju do silnika konkretnego producenta. W doborze odpowiedniego środka smarnego należy kierować się także klasyfikacją lepkości oleju SAE – najpopularniejsze klasy lepkości olejów Mobil to m.in. 5W30, 5W40, 15W40, 0W20 i 0W40. Wśród produktów serii Mobil 1 dostępne są wyłącznie oleje syntetyczne. Linia produktowa Mobil Super obejmuje oleje syntetyczne, półsyntetyczne oraz mineralne, dzięki czemu można je dopasować również do starszych silników o wyższym stopniu zużycia. Oleje silnikowe Mobil Delvac także wykorzystują bazę typu syntetycznego, półsyntetycznego lub mineralnego.

42 produktów

Kategorie i filtry filter-mobile-icon
Sortuj sort-mobile-icon

Klasa lepkości

0W-20
0W-30
0W-40
10W-40
10W-60
15W-40
5W-30
5W-40
Olej silnikowy MOBIL 10W40 SUPER 2000 4L

Półsyntetyczny

10W-40

4l

Rodzaj oleju: Półsyntetyczny

Rodzaj połączenia: Kanister

Rozwiń więcej danych

Pokaż specyfikacje

126,55

zł/szt.

(31.64 zł/l)

Kup na raty

Kraków: już jutro

U ciebie: już jutro

126,55

zł/szt.

(31.64 zł/l)

Darmowa dostawa od 250 zł

Podczas dodawania do koszyka wystąpił błąd
Olej silnikowy MOBIL 10W40 DIESEL 2000 X1 4L

Półsyntetyczny

10W-40

4l

Przeznaczenie: Diesel

Rodzaj oleju: Półsyntetyczny

Rozwiń więcej danych

Pokaż specyfikacje

132,18

zł/szt.

(33.05 zł/l)

Kup na raty

Kraków: już jutro

U ciebie: już jutro

132,18

zł/szt.

(33.05 zł/l)

Darmowa dostawa od 250 zł

Podczas dodawania do koszyka wystąpił błąd
Olej silnikowy MOBIL 5W30 ESP FORMULA 5L

Syntetyczny

5W-30

5l

Rodzaj oleju: Syntetyczny

Rodzaj połączenia: Kanister

Rozwiń więcej danych

Pokaż specyfikacje

287,28

zł/szt.

(57.46 zł/l)

Kup na raty

Kraków: już jutro

U ciebie: już jutro

287,28

zł/szt.

(57.46 zł/l)

Darmowa dostawa

Podczas dodawania do koszyka wystąpił błąd
Olej silnikowy MOBIL 5W30 SUPER 3000 XE 4L

Syntetyczny

5W-30

4l

Rodzaj oleju: Syntetyczny

Rodzaj połączenia: Kanister

Rozwiń więcej danych

Pokaż specyfikacje

167,21

zł/szt.

(41.80 zł/l)

Kup na raty

Kraków: już jutro

U ciebie: już jutro

167,21

zł/szt.

(41.80 zł/l)

Darmowa dostawa od 250 zł

Podczas dodawania do koszyka wystąpił błąd
Olej silnikowy MOBIL 5W40 3000 X1 5L

Syntetyczny

5W-40

5l

Rodzaj oleju: Syntetyczny

Rodzaj połączenia: Kanister

Rozwiń więcej danych

Pokaż specyfikacje

201,09

zł/szt.

(40.22 zł/l)

Kup na raty

Kraków: już jutro

U ciebie: już jutro

201,09

zł/szt.

(40.22 zł/l)

Darmowa dostawa od 250 zł

Podczas dodawania do koszyka wystąpił błąd
Olej silnikowy MOBIL 5W30 3000 X1 FORMULA F-FE 4L

Syntetyczny

5W-30

4l

Rodzaj oleju: Syntetyczny

Rodzaj połączenia: Kanister

Rozwiń więcej danych

Pokaż specyfikacje

169,51

zł/szt.

(42.38 zł/l)

Kup na raty

Kraków: już jutro

U ciebie: już jutro

169,51

zł/szt.

(42.38 zł/l)

Darmowa dostawa od 250 zł

Podczas dodawania do koszyka wystąpił błąd
Olej silnikowy MOBIL 5W30 SUPER 3000 XE 5L

Syntetyczny

5W-30

5l

Rodzaj oleju: Syntetyczny

Rodzaj połączenia: Kanister

Rozwiń więcej danych

Pokaż specyfikacje

208,09

zł/szt.

(41.62 zł/l)

Kup na raty

Kraków: już jutro

U ciebie: już jutro

208,09

zł/szt.

(41.62 zł/l)

Darmowa dostawa od 250 zł

Podczas dodawania do koszyka wystąpił błąd
Olej silnikowy MOBIL 5W40 3000 X1 4L

Syntetyczny

5W-40

4l

Rodzaj oleju: Syntetyczny

Rodzaj połączenia: Kanister

Rozwiń więcej danych

Pokaż specyfikacje

159,12

zł/szt.

(39.78 zł/l)

Kup na raty

Kraków: już jutro

U ciebie: już jutro

159,12

zł/szt.

(39.78 zł/l)

Darmowa dostawa od 250 zł

Podczas dodawania do koszyka wystąpił błąd
Olej silnikowy MOBIL 10W40 SUPER 2000 5L

Półsyntetyczny

10W-40

5l

Rodzaj oleju: Półsyntetyczny

Rodzaj połączenia: Kanister

Rozwiń więcej danych

Pokaż specyfikacje

161,55

zł/szt.

(32.31 zł/l)

Kup na raty

Kraków: już jutro

U ciebie: już jutro

161,55

zł/szt.

(32.31 zł/l)

Darmowa dostawa od 250 zł

Podczas dodawania do koszyka wystąpił błąd
Olej silnikowy MOBIL 10W40 SUPER 1L

Półsyntetyczny

10W-40

1l

Rodzaj oleju: Półsyntetyczny

Rodzaj połączenia: Kanister

Rozwiń więcej danych

Pokaż specyfikacje

41,69

zł/szt.

Kup na raty

Kraków: już jutro

U ciebie: już jutro

41,69

zł/szt.

Darmowa dostawa od 250 zł

Podczas dodawania do koszyka wystąpił błąd
Olej silnikowy MOBIL 5W30 XE 1L

Syntetyczny

5W-30

1l

Rodzaj oleju: Syntetyczny

Rodzaj połączenia: Kanister

Rozwiń więcej danych

Pokaż specyfikacje

55,39

zł/szt.

Kup na raty

Kraków: już jutro

U ciebie: już jutro

55,39

zł/szt.

Darmowa dostawa od 250 zł

Podczas dodawania do koszyka wystąpił błąd
Olej silnikowy MOBIL 5W40 SUPER 3000 X1 1L

Syntetyczny

5W-40

1l

Rodzaj oleju: Syntetyczny

Rodzaj połączenia: Kanister

Rozwiń więcej danych

Pokaż specyfikacje

52,92

zł/szt.

Kup na raty

Kraków: już jutro

U ciebie: już jutro

52,92

zł/szt.

Darmowa dostawa od 250 zł

Podczas dodawania do koszyka wystąpił błąd
Olej silnikowy MOBIL 10W40 DIESEL 1L

Półsyntetyczny

10W-40

1l

Przeznaczenie: Diesel

Rodzaj oleju: Półsyntetyczny

Rozwiń więcej danych

Pokaż specyfikacje

47,93

zł/szt.

Kup na raty

Kraków: już jutro

U ciebie: już jutro

47,93

zł/szt.

Darmowa dostawa od 250 zł

Podczas dodawania do koszyka wystąpił błąd
Olej silnikowy MOBIL 1 0W40 FS 4L

Syntetyczny

0W-40

4l

Rodzaj oleju: Syntetyczny

Rodzaj połączenia: Kanister

Rozwiń więcej danych

Pokaż specyfikacje

216,21

zł/szt.

(54.05 zł/l)

Kup na raty

Kraków: już jutro

U ciebie: już jutro

216,21

zł/szt.

(54.05 zł/l)

Darmowa dostawa od 250 zł

Podczas dodawania do koszyka wystąpił błąd
Olej silnikowy MOBIL 15W40 SUPER 1000 X1 5L

Mineralny

15W-40

5l

Rodzaj oleju: Mineralny

Rodzaj połączenia: Kanister

Rozwiń więcej danych

Pokaż specyfikacje

176,47

zł/szt.

(35.29 zł/l)

Kup na raty

Kraków: już jutro

U ciebie: już jutro

176,47

zł/szt.

(35.29 zł/l)

Darmowa dostawa od 250 zł

Podczas dodawania do koszyka wystąpił błąd
Olej silnikowy MOBIL 5W30 ESP FORMULA 4L

Syntetyczny

5W-30

4l

Rodzaj oleju: Syntetyczny

Rodzaj połączenia: Kanister

Rozwiń więcej danych

Pokaż specyfikacje

216,89

zł/szt.

(54.22 zł/l)

Kup na raty

Kraków: już jutro

U ciebie: już jutro

216,89

zł/szt.

(54.22 zł/l)

Darmowa dostawa od 250 zł

Podczas dodawania do koszyka wystąpił błąd
Olej silnikowy MOBIL 5W30 FORMULA FE 1L

Syntetyczny

5W-30

1l

Rodzaj oleju: Syntetyczny

Rodzaj połączenia: Kanister

Rozwiń więcej danych

Pokaż specyfikacje

56,18

zł/szt.

Kup na raty

Kraków: już jutro

U ciebie: już jutro

56,18

zł/szt.

Darmowa dostawa od 250 zł

Podczas dodawania do koszyka wystąpił błąd
Olej silnikowy MOBIL 5W30ESPFOR1

Syntetyczny

5W-30

1l

Rodzaj oleju: Syntetyczny

Rodzaj połączenia: Kanister

Rozwiń więcej danych

Pokaż specyfikacje

69,56

zł/szt.

Kup na raty

Kraków: już jutro

U ciebie: już jutro

69,56

zł/szt.

Darmowa dostawa od 250 zł

Podczas dodawania do koszyka wystąpił błąd
OLEJ SILNIKOWY MOBIL SUPER 3000 F-F 0W30 1L MOBIL

1l

Pojemność [litr]: 1

Rodzaj połączenia: Butelka

Rozwiń więcej danych

Pokaż specyfikacje

57,29

zł/szt.

Kup na raty

Kraków: już jutro

U ciebie: już jutro

57,29

zł/szt.

Darmowa dostawa od 250 zł

Podczas dodawania do koszyka wystąpił błąd
Olej silnikowy MOBIL 0W20X2ESP5

Syntetyczny

0W-20

5l

Rodzaj oleju: Syntetyczny

Rodzaj połączenia: Kanister

Rozwiń więcej danych

Pokaż specyfikacje

343,59

zł/szt.

(68.72 zł/l)

Kup na raty

Kraków: już jutro

U ciebie: już jutro

343,59

zł/szt.

(68.72 zł/l)

Darmowa dostawa

Podczas dodawania do koszyka wystąpił błąd

 

Oleje silnikowe Mobil – rozwiązania dopasowane do różnych silników

Oleje silnikowe Mobil linii Mobil 1, Mobil Super oraz Mobil Delvac obejmują środki smarne dopasowane do odmiennych potrzeb. Oleje z grupy produktów Mobil 1 to środki smarne nastawione na maksymalną wydajność i skuteczne wykorzystanie osiągów silnika przy jednoczesnym zachowaniu czystości jednostki i wydłużeniu jej sprawności. Linia produktowa Mobil Super jest natomiast stworzona w celu zapewnienia jak najwyższej ochrony silnika przed powstawaniem i gromadzeniem się osadów oraz długotrwałej ochrony jednostki napędowej. Oleje silnikowe Mobil Delvac są z kolei dedykowane samochodom ciężarowym i pojazdom użytkowym – to produkty przeznaczone wyłącznie do użytku z silnikami wysokoprężnymi.

Standardy i klasy lepkości olejów silnikowych Mobil

Standardy jakości olejów silnikowych Mobil spełniają normy ACEA oraz API. Oleje Mobil są także zgodne z wymaganiami OEM stawianymi przez producentów samochodów, co umożliwia dobór oleju do silnika konkretnego producenta. W doborze odpowiedniego środka smarnego należy kierować się także klasyfikacją lepkości oleju SAE – najpopularniejsze klasy lepkości olejów Mobil to m.in. 5W30, 5W40, 15W40, 0W20 i 0W40. Wśród produktów serii Mobil 1 dostępne są wyłącznie oleje syntetyczne. Linia produktowa Mobil Super obejmuje oleje syntetyczne, półsyntetyczne oraz mineralne, dzięki czemu można je dopasować również do starszych silników o wyższym stopniu zużycia. Oleje silnikowe Mobil Delvac także wykorzystują bazę typu syntetycznego, półsyntetycznego lub mineralnego.