Części do JAGUAR

Katalog Jaguar

Potężny, świetnie wyposażony i niezwykle komfortowy klasyk. Właśnie tak można określić w zasadzie każdy poszczególny model marki Jaguar. Części samochodowe zastosowane we wnętrzu każdego poszczególnego modelu zapewniają niepowtarzalny komfort prowadzenia. Ponadto są niezwykle wytrzymałe i stanowią inwestycję na lata regularnego użytkowania. Przed laty Jaguar był godnym rywalem dla Audi, BMW i Mercedesa. Obecnie brytyjska marka jest dostępna w standardzie nawet za niecałe 20 tysięcy złotych. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od tego czy pochodzi z rynku wtórnego, a także od indywidualnych wymagań każdego kierowcy.

Jaguar - części samochodowe brytyjskiej produkcji

Właścicielem Jaguara na początku XXI wieku był Ford, który w 1998 roku zaproponował model, który zasugerował ostateczną linię karoserii modelu od S-Type Jaguara. Części wykorzystywane w produkcji gwarantują, że każdy pojazd tej firmy to inwestycja na lata. Płyta podłogowa, linia nadwozia oraz charakterystyczny kształt reflektorów stanowią ukłon w stronę klasycznych modeli sprzed lat. Współczesnego Jaguara należy po prostu pokochać od pierwszego wejrzenia. Na tle konkurencyjnych aut z Niemiec i Japonii, samochód produkowany w Wielkiej Brytanii oferuje bowiem o wiele starszą stylistykę.

Jaguar - części importowane bezpośrednio od producenta

Oryginalne części Jaguara w estetyce wnętrza i jakości materiałów wykończeniowych to niezwykle wysoki standard. Nie sposób im wiele zarzucić. Wskaźniki i konsola środkowa zawsze nawiązuje do pojazdów z zeszłej dekady. Dostępne są także wersje poddawane modernizacjom, w zależności od życzeń klienta indywidualnego. Niektóre wersje pokroju S-Type mają drobne problemy z ergonomią. Jednak są one naprawde niewielkie na tle wszelkich zalet, które posiada Jaguar. Sklep firmowy na terenie Europy nie jest często spotykanym elementem, gdyż większość aut jest sprowadzana bezpośrednio z zagranicy. Jednak dostępność zamienników nie jest problemem, szczególnie przy łatwym dostępie do oryginalnych części. Jaguar w niektóry modelach cierpi na małą przestrzeń wewnętrzną. Bagażniki można także zarzucić od czasu do czasu, że jest faktycznie podłużny, ale dość płytki, Poza tym jego funkcjonalność ograniczają często zawiasy wnikające do wnętrza. Można z reguły uzyskać nieco więcej po złożeniu tylnej kanapy, jednak kształt nadwozia nie pozwoli na jej pełne wykorzystanie.

Jaguar - części zamienne dostosowane idealnie do każdego modelu

Atutem każdego Jaguara jest świetnie dopasowane zawieszenie, a także doskonałe zestrojenie wewnętrznych komponentów pod maską. Zaletą bywa także wielowahaczowa konstrukcja kół, która zapewnia wysoki komfort w czasie jazdy i redukuje efekty dynamicznego prowadzenia. Od 2001 roku poważnie zmodyfikowano zawieszenie przedniej i tylnej osi, dzięki czemu układ kierowniczy z siłą wspomagania uzależnioną od prędkości stał się niezwykle silną stroną marki Jaguar. Części zamienne dostępne na rynku oferują bardzo dużą możliwość modyfikacji i nie odbiegają standardem od oryginałów. Marka jest stanowi doskonały wybór dla kierowców z klasą. Jest to doskonała decyzja w przypadku  koneserów motoryzacji.