🔥 -5% na części układu zawieszenia! Kod: WAHACZE5

Części zamienne do JAGUAR XF

add-car

Wybierz auto

Popularne Kategorie

Podkategorie

Wybierz generację JAGUAR

Baza wiedzy

Jaguar XF jest samochodem osobowym mieszczącym się w klasie średniej-wyższej. Wyróżnia go bardzo unikatowy charakter. Utrzymanie i dostępność części do modelu Jaguar XF sprawia, że jest to bardzo atrakcyjna propozycja dla fanów brytyjskiej motoryzacji.

Jaguar XF – niezwykły twór brytyjskiej marki premium

Pierwsza generacja modelu Jaguar XF powstała w 2007 roku. Auto zostało zaprezentowane na znanych targach Frankfurt Motor Show. Samochód zdobył zainteresowanie przede wszystkim ze względu na dumną sylwetkę i bardzo nowoczesną bryłę. Jaguar XF I dostępny był jako kombi i sedan.

Na drugą generację tego modelu przyszło czekać 8 lat. W 2015 pojawił się Jaguar XF II, którego stylistyka odpowiadała najnowszym trendom, a jego wyposażenie stało się jeszcze bardziej ekskluzywne. Wysokiej jakości części zamienne do Jaguara XF obydwóch generacji pozwolą utrzymać zarówno starsze, jak i nowsze egzemplarze w dobrej kondycji.

Inżynierowie Jaguara bazując na doświadczeniach związanych z pierwszą generacją pojazdu, zaangażowali się ze zdwojoną siłą w tworzenie projektu samochodu o luksusowej estetyce, świetnym wyposażeniu, a przede wszystkim wyposażonego w nowoczesne technologie sprzyjające wygodzie jazdy. Stosując oryginalne części do Jaguara XF, można zachować wysokie możliwości jezdne.

Części w modelu Jaguar XF – dostępność, cena i awaryjność

Części do Jaguara XF są ogólnodostępne. Samochód powstawał z myślą m.in. o rynku europejskim. Nawet jeśli w Polsce trudno dostać dany komponent, dostawcy nie mają problemu ze sprowadzeniem go np. z Wielkiej Brytanii w atrakcyjnej cenie. Jaguar XF korzystający z oryginalnych lub dedykowanych części wyróżnia się swoją bezawaryjnością – to samochód zaprojektowany bardzo skrupulatnie i z przywiązaniem do szczegółów.