Alternator DRI 2153282502
Indeks: 2153282502
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2153282502
  • Alternator DRI 2153282502
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2153282502
Numer artykułu:
DRI2153282502
Długość 2 [mm]
79
Długość 1 [mm]
79
otwór - śr. 1 [mm]
10
śr. koła pasowego [mm]
49
Ilość żeber
6
otwór o śr. 2 [mm]
10
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.8
ID wykonania wtyczki
Com-Lin2 (Plug 238)
Koła pasowe
Koło pasowe wielokrotne
Prąd ładowania alternatora [A]
250
Długość 4 [mm]
28
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2153282502 - opis produktu:
Alternator DRI 2153282502 to artykuł numer DRI2153282502. Jego kod EAN to 5708114234407. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 250A. Napięcie prądu wynosi 14V.