Alternator DRI 2153331202
Indeks: 2153331202
Producent: DRI
Zdjęcie poglądowe – wygląd produktu może się różnić
  • Alternator DRI 2153331202
  • Alternator DRI 2153331202
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2153331202
Numer artykułu:
DRI2153331202
śr. koła pasowego [mm]
49
Ilość żeber
5
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
5.4
ID wykonania wtyczki
Plug 332
Koła pasowe
z kołem pasowym wielofunkcyjnym
Prąd ładowania alternatora [A]
120
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2153331202 - opis produktu:
Alternator DRI 2153331202 to artykuł numer DRI2153331202. Jego kod EAN to 5708114335494. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 120A. Napięcie prądu wynosi 14V.