Alternator DRI 2153331502
Indeks: 2153331502
Producent: DRI
Zdjęcie poglądowe – wygląd produktu może się różnić
  • Alternator DRI 2153331502
  • Alternator DRI 2153331502
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2153331502
Numer artykułu:
DRI2153331502
śr. koła pasowego [mm]
49
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6
ID wykonania wtyczki
 0332 , Lin2 Plug 0332
Koła pasowe
z kołem pasowym wielofunkcyjnym
Rodzaj chłodzenia
chłodzony powietrzem
Prąd ładowania alternatora [A]
150
Zacisk
"30" M8 B+
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2153331502 - opis produktu:
Alternator DRI 2153331502 to artykuł numer DRI2153331502. Jego kod EAN to 5708114236463. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 150A. Napięcie prądu wynosi 14V.