Alternator DRI 2153331802
Indeks: 2153331802
Producent: DRI
Zdjęcie poglądowe – wygląd produktu może się różnić
  • Alternator DRI 2153331802
  • Alternator DRI 2153331802
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2153331802
Numer artykułu:
DRI2153331802
śr. koła pasowego [mm]
49
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.3
ID wykonania wtyczki
0332
Koła pasowe
z kołem pasowym wielofunkcyjnym
Rodzaj chłodzenia
chłodzony powietrzem
Prąd ładowania alternatora [A]
180
Zacisk
 "30" M8 B+ , Com/Lin2A
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2153331802 - opis produktu:
Alternator DRI 2153331802 to artykuł numer DRI2153331802. Jego kod EAN to 5708114236661. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 180A. Napięcie prądu wynosi 14V.