Alternator DRI 2303301102
Indeks: 2303301102
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2303301102
  • Alternator DRI 2303301102
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2303301102
Numer artykułu:
DRI2303301102
Długość 2 [mm]
39
Długość 1 [mm]
39
otwór - śr. 1 [mm]
8.5
śr. koła pasowego [mm]
55
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6.1
ID wykonania wtyczki
Com Plug 182
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
61
Prąd ładowania alternatora [A]
110
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2303301102 - opis produktu:
Alternator DRI 2303301102 to artykuł numer DRI2303301102. Jego kod EAN to 5708279181721. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 110A. Napięcie prądu wynosi 14V.