Alternator DRI 2303751802
Indeks: 2303751802
Producent: DRI
Zdjęcie poglądowe – wygląd produktu może się różnić
  • Alternator DRI 2303751802
  • Alternator DRI 2303751802
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2303751802
Numer artykułu:
DRI2303751802
śr. koła pasowego [mm]
55
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.3
ID wykonania wtyczki
0293
Prąd ładowania alternatora [A]
180
Ograniczenia producenta
Always Cross by OE
Zacisk
 COM/LIN2C Plug 0293 , M8 B+
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2303751802 - opis produktu:
Alternator DRI 2303751802 to artykuł numer DRI2303751802.  Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 180A. Napięcie prądu wynosi 14V.