Powiadom mnie o dostępności

Zamknij

Zamknij

Zamknij

Zawór zmiennych faz rozrządu GATES VVS224

Zawór zmiennych faz rozrządu GATES VVS224 Zawór zmiennych faz rozrządu GATES VVS224 Zawór zmiennych faz rozrządu GATES VVS224
add-car
Wybierz samochód - sprawdź, czy pasuje:
lub
Podaj mi VIN, sprawdzę osobiście
Napisz

Produkt chwilowo
niedostępny

Powiadom mnie
o dostępności
lub zamów telefonicznie: 12 268 31 51
Powiadom mnie
o dostępności

Zawór zmiennych faz rozrządu GATES VVS224 - opis produktu:

Zawór zmiennych faz rozrządu pozwala na regulację pracy zaworów ssących i wydechowych, w zależności od obrotów silnika. Dzięki zmianie momentu otwarcia i zamknięcia zaworów, silniki wykorzystujące zmienne fazy rozrządu są w stanie zaoferować lepszą elastyczność i niższe spalanie. Awaria zaworu zmiennych faz rozrządu powoduje nadmierny hałas pracy silnika przed osiągnięciem temperatury roboczej oraz zakłóca stabilność jednostki. Silnik może także gasnąć w trakcie pracy na biegu jałowym. Uszkodzony zawór zmiennych faz rozrządu może skutkować wyciekiem oleju silnikowego, który wydostaje się wówczas przez regulator faz rozrządu.

Zawór zmiennych faz rozrządu GATES VVS224 to artykuł z numerem GATVVS224. Kod EAN przypisany do produktu to 5400608448610.   

Parametry techniczne:

Numer artykułu: GATVVS224
EAN: 5400608448610
Długość [mm] 123
Rodzaj wtyczki żeński
Ilość czopów 2
Kształt płaski
Materiał metal
Wysokość [mm] 28.5
Szerokość [mm] 28.5

Opis producenta:

Firma GATES, utworzona w 1911 r. przez Charlesa Gatesa, może poszczycić się kilkoma przełomami w dziedzinie motoryzacji. Najważniejszym z nich jest zastosowanie po raz pierwszy paska klinowego zamiast tradycyjnego paska skórzanego. Firma, po sukcesie swoich przedsięwzięć, rozwijała się w dziedzinie produkcji pasków klinowych oraz pasków rozrządu. Obecnie GATES wytwarza części do wszystkich renomowanych producentów samochodów na świecie. Na rynek motoryzacyjny trafiają również m.in. napinacze i rolki prowadzące, elementy układu chłodzenia i układu paliwowego tej marki.

Zawór zmiennych faz rozrządu GATES VVS224 - pasuje do auta:

więcej