Części zamienne do MITSUBISHI ASX

add-car

Wybierz auto

Popularne Kategorie

Podkategorie

Baza wiedzy

To kompaktowy crossover o dynamicznym designie. Wyróżnia się świetnym projektem oraz bogatym wyposażeniem już w podstawowej wersji. Aby utrzymać Mitsubishi ASX w dobrym stanie technicznym, warto wybrać najlepsze części z naszej oferty.

Mitsubishi ASX – kompaktowy crossover idealny do jazdy miejskiej

Model ASX został po raz pierwszy zaprezentowany w 2010 roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie. Producent zatroszczył się o wszelkie aspekty związane z komfortową jazdą. Samochody charakteryzują się znacznymi gabarytami, które zostały ukryte w zgrabnej bryle. Jego długość to 4,3 metra, a prześwit między podłożem a zawieszeniem wynosi 195 milimetrów. Te wymiary pozwalają na swobodną jazdę nie tylko w mieście, lecz także na drogach nieutwardzonych.

Podstawowe wyposażenia Mitsubishi ASX obejmuje m.in. systemy: ABS, TCL, HSA, ESP oraz funkcje takie jak czujnik zmierzchu czy światła LED. Auto od momentu wprowadzenia go do sprzedaży w roku 2007 przeszło kilka modernizacji, które znacząco wpłynęły na jego wygląd oraz osiągi.

Części Mitsubishi ASX i najczęściej spotykane usterki

W modelu ASX często można spotkać się z usterkami takimi jak m.in. bardzo głośna praca sprężarki klimatyzacji, a także rdzewiejące elementy układu hamulcowego. Wszystkie występujące awarię, a także serwisy okresowe są możliwe do wykonania, z pomocą części do Mitsubishi ASX. Korzystając z poszczególnych komponentów dostępnych w katalogu, można naprawić nawet najbardziej wymagające usterki.