Powiadom mnie o dostępności

Twój produkt
jest już w koszyku

Kontynuuj zakupy
Przejdź do kasy
Do darmowej dostawy na terenie Polski brakuje Ci jeszcze:

JP GROUP 1163707610 Klocki hamulcowe

Klocki hamulcowe JP GROUP 1163707610
Wybierz samochód - sprawdź, czy pasuje:

Produkt chwilowo
niedostępny

Powiadom mnie
o dostępności
lub zamów telefonicznie: 12 268 31 51

Opis produktu:

Klocki hamulcowe stanowią jeden z podstawowych podzespołów układu hamulcowego. Ich celem jest nacisk na tarczę hamulcową z obydwu jej stron. Wytwarza się wówczas tarcie, w którego efekcie pojazd obniża prędkość i zwalnia. Klocki hamulcowe to element eksploatacyjny – ich okładziny wycierają się podczas hamowania, co w konsekwencji prowadzi do konieczności wymiany elementu na nowy. 

Klocki hamulcowe JP GROUP 1163707610 to produkt, którego miejscem zabudowy jest Oś tylna. Grubość powierzchni ciernej nowego elementu wynosi 19.8 mm. Klocki należy wymienić niezwłocznie, gdy okładzina cierna osiągnie 1,5 mm, jednak zaleca się, aby przeprowadzać wymianę wcześniej, przy 2-3 mm.  Produkt współpracuje z systemem hamulcowym opracowanym przez firmę Bosch.

Parametry techniczne:

Numer artykułu: JPG1163707610
EAN: 5710412466220
Strona zabudowy Oś tylna
Styk ostrzegawczy o zużyciu ze stykiem zużycia
Grubość [mm] 19.8
System hamulcowy Bosch

Opis producenta:

JP Group to firma z Danii utworzona w 1994 roku. Producent jest dostawcą części na pierwszy montaż dla marki Porsche. Aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma skupia się na jakości swoich produktów. Czuwają nad nią centra kontroli jakości w Danii, Niemczech oraz Chinach. Oferta JP Group zawiera szeroki wachlarz produktów, wśród których można wymienić m.in.: podzespoły układu hamulcowego, zawieszenia, filtry, uszczelki czy czujniki. Marka dąży do bycia znaną zarówno z obsługi klienta, jak i wysokiej jakości części do samochodów wszystkich marek, w tym również modeli klasycznych.

Pasuje do auta:

więcej