Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Zamknij
Darmowa i szybka wysyłka od 250 zł
21 dni na zwrot lub wymianę
2 lata gwarancji
Wygodne metody płatności
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Uszczelniacz wałka rozrządu chroni układ rozrządu przed wyciekiem oleju. Dzięki temu jego podzespoły mają zapewnione odpowiednie smarowanie podczas pracy. Zniszczona uszczelka wałka rozrządu jest źródłem wycieku oleju, który może wypływać na pasek i inne podzespoły napędu układu rozrządu, obniżając ich wytrzymałość. Korzystanie z samochodu w takim stanie może zakończyć się poważnymi i drogimi w usunięciu awariami silnika. Do wymiany uszczelniacza wałka rozrządu konieczny jest demontaż napędu rozrządu, dlatego warto weryfikować stan uszczelniaczy podczas okresowych serwisów rozrządu i wymieniać je w miarę konieczności na bieżąco. Pozwoli to uniknąć nieprzewidzianych wydatków, związanych z wymianą samych uszczelniaczy wałka rozrządu.
Uszczelniacz wałka rozrządu AJUSA 15081600 to artykuł z numerem AJU15081600. Do tego produktu został przypisany kod EAN 8427769734250.
AJUSA to hiszpańska firma wyspecjalizowana w produkcji śrub cylindrycznych i uszczelek głowicy cylindra, a także wałków rozrządu i podnośników hydraulicznych, przeznaczonych na rynek posprzedażny. Firma posiada w swojej ofercie ponad 35 tysięcy produktów, które dystrybuuje z wykorzystaniem swoich przedstawicielstw w USA, Meksyku, Brazylii, Japonii, Australii, a także w krajach Afryki i Europy. Od ponad 10 lat w ofercie AJUSA znajdują się również części do turbin takich producentów jak Garrett, Borg, Warner, Holset.