Części do HYUNDAI

Katalog Hyundai

Dlaczego warto zdecydować się akurat na tego producenta? Z prostego powodu. Jego samochody są charakterystyczne i posiadają rozwiązania, których inni nie stosują. Przykładowo, popularne marki w obecnym momencie dopiero zapowiadają wprowadzenie samochodów z alternatywnymi napędami, z kolei Hyundai od dawna produkuje i sprzedaje trzy modele o zerowej emisji CO2. W autoryzowanym sklepie Hyundai zakupisz dowolny model, który nie tylko będzie ekonomiczny, ale i zapewni przyszłość zdrowemu i czystemu środowisku. Marka oferuje chociażby samochód elektryczny z ogniwami paliwowymi nowej generacji Nexo, a także sub-kompaktowego SUV-a z napędem elektrycznym Kona Electric, który posiada imponujący zasięg do 449 km. Najnowszym rozwiązaniem z kolei jest IONIQ Electric, który pozwala na nieco mniejsze dystanse, ale pozostające nadal w konkurencji do innych producentów, gdyż jest to aż 311 km.

Samochody przyszłości marki Hyundai

Inwestycja w Hyundai lub części samochodowe tej marki to pieniądze przeznaczone w przyszłości motoryzacji. Marka dysponuje bowiem pierwszym elektrycznym, sub-kompaktowym silnikiem na europejskim rynku. Wydawałoby się, że jedynie silniki spalinowe gwarantują komfort, a prawda jest taka, że elektryczny Hyundai dzięki oryginalnym częściom dysponuje przyspieszeniem nawet 7,6 s do 100 km/h przy wspomnianym dalekim zasięgu podróży. Oprócz tego modele elektryczne wymagają jedynie 54 minut, aby naładować je do 80% stanu akumulatora.

Hyundai liderem nie tylko w dziedzinie elektrycznych silników

Wszystkie modele osobowe objęte są 5-letnią gwarancją producent bez limitu kilometrów. Obejmuje to w Hyundaiu części m.in.: układu kierowniczego, zawieszenia, układ napędowego, a także układu hamulcowego. Długi okres gwarancyjny jest równoznaczny z tym, że oryginalne części Hyundai posiadają relewantną wytrzymałość i przetestowaną wielokrotnie wytrzymałość. W przypadku modeli elektrycznych kierowcy otrzymują nawet 8 lat gwarancji na akumulator w limicie 200 000 km.

Litowo-jonowe akumulatory i komfort jazdy

Hyundaia charakteryzuje nie tylko rozwój w kierunku nowoczesnych technologii, ale także ogromna dbałość o drobne szczegóły. Marka zapewnia bowiem wszelkie niezbędne wygody w czasie podróży. Wszystko zależy oczywiście od każdego modelu oraz dostępnych wariantów. Jednak podstawą w każdym sklepie Hyundaia jest oferta nastawiona na rodziny oraz długie wspólne trasy. Z tego względu oprócz wygodnych siedzeń, Hyundai zapewnia wysokiej jakości części samochodowe. W ten sposób gwarantuje, że każda podróż może być w tym aspekcie bezstresowa.

Przykładowo w przypadku wariantów elektrycznych, pojazdy wyposażone są w litowo-jonowe akumulatory, które charakteryzuje wysoka gęstość energii zmagazynowanej. Oznacza to, że magazynują one większą ilość energii, nie wyładują się w trakcie przerw pomiędzy jazdą, a także posiadają długi zasięg do nawet 400 km. Części samochodowe i komponenty Hyundaia zapewniają bezstresowe podróże i co najważniejsze – mają długą gwarancję i są łatwo dostępne.