🔥 -5% na części układu zawieszenia! Kod: WAHACZE5

Części zamienne do IVECO DAILY

add-car

Wybierz auto

Popularne Kategorie

Podkategorie

Baza wiedzy

Samochód ten produkowany jest od 2000 roku. Pierwsza generacja Daily stanowiła rozwiązanie wręcz idealne nie tylko dla przedsiębiorców lecz także dla klientów prywatnych. Iveco spełniało bowiem część z najważniejszych potrzeb, jeśli chodzi o pojazdy transportowe i dostawcze. W jaki sposób? Daily może nawet teraz nie wygląda zbyt nowocześnie, jednak jego prawdziwa siła tkwi w tym, co auto ma do zaoferowania klientowi. Przede wszystkim jest to bardzo duża pojemność, a także nośność maksymalna. W przypadku motoryzacji typowo nastawionej na przewozy, jest to jedno z nielicznych aut, które praktycznie nie zestarzało się od momentu ukazania się pierwszych modeli.

Jak to wygląda obecnie w przypadku nowszych i starszych modeli?

W zasadzie zestarzała się tylko warstwa wizualna całości. Oczywiście napęd oraz kwestie techniczne nie należą do standardu bliskiego obecnej motoryzacji, jednak pozostaje tak tylko w przypadku wcześniejszych modeli. Przykładowo generacji typowo pierwszej oraz drugiej. Każdy następny wariant jest nawet do teraz bez większych problemów wykorzystywany w praktyce. Katalog części oraz modeli Iveco Daily jest na tyle dobrze przemyślany, że trafi w gusta nawet bardziej wymagających kierowców. Przede wszystkim warto wspomnieć o tym, że auto powstało w kilku wariantach dostosowanych potrzeb różnych rodzajów transportu. Mamy wersje z większą ilością siedzeń sprawdzającą się w roli minibusa, auto z naczepą, a także warianty przystosowane do przewożenia np. rusztowań lub większych gabarytowo paczek. Jeśli chodzi natomiast o kwestie czysto stylistyczne, to części karoserii Iveco Daily prezentują się doskonale w głębokim granacie oraz intensywnej czerwieni. Bezsprzecznie flota firmy złożona z Iveco w tych kolorach będzie doskonale świadczyć o możliwościach logistycznych przedsiębiorcy.

Iveco dla przewoźników i dostawców

W tym aspekcie najnowsze modele oferują w najmniejszym wariancie wersję 10,8 m³. Jest to dość imponujące zakładając fakt, że całość oferuje bardzo dużą zwrotność. Ponadto części do Iveco Daily można zamówić również w konfiguracji pozwalającej na poszerzenie pojemności do 18 m³. W zasadzie w największym standardzie są to już bardziej ciężarówki niż auta dostawcze, a takich możliwości nie oferuje konkurencja. Producent jak najbardziej rozumie potrzeby swoich klientów i całość załadować można do 860 kg. Ograniczeniem w tym wypadku nie jest jednak konstrukcja, a granice wyznaczone prawnie. Auta na kategorię B nie mogą bowiem przewozić większego ciężaru niż maksymalne w tym wypadku 3,5 tony plus ładowność.