Części zamienne do RENAULT LAGUNA

add-car

Wybierz auto

Popularne Kategorie

Podkategorie

Baza wiedzy

Renault Laguna jest samochodem osobowym, zaklasyfikowanym do klasy średniej. Pierwszy model został zaprezentowany w 1993 roku, a jego najnowsza generacja w 2015 roku. Najpopularniejsze wersje Renault Laguna, do których można nabyć części to II oraz III generacja.

Renault Laguna – najpopularniejszy w klasie średniej

Samochód od francuskiego producenta został zaprezentowany po raz pierwszy w 1993 roku. Pierwsza generacja pod koniec 1995 roku została unowocześniona o wersję kombi o nazwie Laguna Grandtour. Czas, w którym produkowano modele z pierwszej serii, obfitował w coraz śmielsze rozwiązania technologiczne, które były związane zarówno z silnikiem, jak i elementami wyposażenia we wnętrzu auta. Zwieńczeniem tej serii była wersja Laguna Millenium z bogatym wyposażeniem, a także pół skórzanymi siedzeniami.

Części do Renault Laguna II – konserwacja najważniejszych elementów w samochodzie

Druga generacja Renault Laguna została udostępniona do sprzedaży po raz pierwszy w 2001 roku. Laguna II otrzymałą części zmodernizowane względem poprzedniej generacji. Były to elementy silnika, a także wyposażenia. Zastosowano jednostki 1.8 oraz 2.0. Dostępne były również diesle 1.9 oraz 2.2 z wtryskiem typu Common Rail. Jednym z najpopularniejszych wyborów był Renault Laguna II 1.9 dCi. Części do wszystkich aut z drugiej generacji są łatwo dostępne, ponieważ model cieszył się dużą popularnością wśród kupujących.

Katalog części do Renault Laguna II znacznie ułatwia przeprowadzenie najważniejszych napraw, a także czynności serwisowych, na przykład usterek takich jak problemy z turbosprężarką, układem wtryskowym, a także kołem dwumasowym. Części do Laguny II pozwalają w krótkim czasie naprawić najważniejsze usterki. Wszystkie potrzebne komponenty zostały zebrane w katalogu podzielonym na poszczególne generacje i wersje silnikowe. Dzięki temu każdy kierowca znajdzie najpotrzebniejsze elementy, niezbędne do przeprowadzania naprawy. Części do Renault Laguna II będą użyteczne przy wykonywaniu wszelkich napraw, czynności konserwacyjnych oraz serwisowych.

Renault Laguna III – części niezbędne do serwisowania i konserwacji pojazdu

Renault Laguna III zostało zaprezentowane w 2007 roku. Koniec produkcji tej generacji nastąpił w 2015 roku. Niestety model nie doczekał się następcy. Renault Laguna III, otrzymała m.in. nowe silniki 2.0 o mocy 170 oraz 205 KM, a także zaawansowany system czterech kół skrętnych 4Control.

Samochód był dostępny w różnych wariantach nadwozia – pięciodrzwiowy liftback, pięciodrzwiowe kombi oraz dwudrzwiowe coupe. Auta posiadały napęd przedni, a także sześciobiegową skrzynię manualną lub automatyczną.

Wysokiej jakości części do Renault Laguna III generacji pozwolą uporać się z usterkami pojawiającymi się podczas eksploatacji samochodu. Oryginalne części do Renault Laguna III lub ich zamienniki można znaleźć w naszym katalogu. Znajdą one zastosowanie w trakcie konserwacji, a także naprawy, poszczególnych elementów i układów samochodu.