Wybierz samochód:
Wybierz markę
Wybierz model
Wybierz silnik

 

Części samochodowe - karoseria

Jest to wierzchnia część nadwozia samochodu. Karoseria odpowiada za funkcje czysto praktyczne i estetyczne. Nadaje bowiem każdemu pojazdowi charakterystyczny, końcowy kształt. Ponadto części karoserii chronią pasażerów przed czynnikami atmosferycznymi, złą pogodą, a także minimalizują szkody wynikające z np. wilgoci. Z tego względu bardzo często karoseria narażona jest na korozję, zadrapania i uszkodzenia różnego rodzaju. Wpływają one zarówno na wygląd, jak i również stan techniczny pojazdu.

Wykonywana jest z reguły z blachy stalowej, jednak w naszej ofercie znajdują się również części karoserii wytwarzane ze specjalnych materiałów. Jednym z najpopularniejszych alternatyw dla stali jest włókno węglowe, które doskonale prezentuje się szczególnie w przypadku elementów wykończenia karoserii. Wszystko zależy jednak od preferencji klienta. Zapewniamy ogromny wachlarz części samochodowych, który umożliwiają modernizację według wizji właściciela, a także pozwalają przywrócić pojazd do stanu przedwypadkowego. W naszej ofercie znajdziesz  zarówno główne części, jaki i poszczególne, drobniejsze elementy karoserii samochodu, takie jak:

 - Wkłady lusterka,

 - Wkładki do zamka samochodowego,

 - Zawiasy drzwi,

 - Zestaw lamp, reflektorów i kierunkowskazów,

 - Zamki i klamki,

 - Wyciszenie pokrywy komory silnika,

 - Prowadnice rolkowa drzwi przesuwnych,

 - i wiele innych.

Elementy karoserii samochodu

Poszukujesz części karoserii, które pozwolą Ci naprawić bądź zmodernizować swoje obecne auto? Sprawdź asortyment w naszym sklepie internetowym! Znajdziesz w nim szerokie spektrum części samochodowych, a w tym komponentów, które są wręcz niezbędne do naprawy karoserii.  Masz wątpliwości, nie wiesz co wybrać lub nasuwają Ci się jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! Postaramy się pomóc w dowolnym aspekcie Twojego problemu lub doradzimy Ci w kontekście naszej oferty. Nasi wykwalifikowani pracownicy ułatwią Ci dobór oryginalnych części do karoserii bądź zamienników. Wszystko zależy od Twoich preferencji oraz oczekiwań.

Promocje