🔥 -5% na części układu zawieszenia! Kod: WAHACZE5

Części zamienne do PEUGEOT 508

add-car

Wybierz auto

Popularne Kategorie

Podkategorie

Wybierz generację PEUGEOT

Baza wiedzy

Peugeot 508 jest następcą modelu 407. Samochód urzeka swoim ciekawym i dosyć drapieżnym designem. Dopracowana konstrukcja sprawia, że auto nie tylko prezentuje się okazale, lecz także zapewnia przyjemność z jazdy. Przekonać może się o tym zarówno kierowca, jak i pasażerowie. Sprawdzone części zamienne do Peugeot 508 pozwolą utrzymać pojazd w dobrej formie.

Peugeot 508 – najważniejsze informacje o modelu

Samochód został po raz pierwszy zaprezentowany szerszej publiczności w 2010 roku. W 2018 roku doczekał się drugiej generacji, jednak już pierwsza odsłona przyniosła mu dużą popularność. W katalogu dostępne są części zamienne do obydwu generacji modelu Peugeot 508.

Peugeot 508 I został zbudowany na tej samej płycie podłogowej, co Citroen C5. W 2014 roku auto przeszło lifting, który nadał mu dodatkowego uroku i podkreślił największe atuty – opływową i dynamiczną linię, a także elegancki charakter. Wraz z modernizacją we wnętrzu pojazdu pojawił się 7-calowy monitor oraz dodatkowe elementy wyposażenia, obejmujące m.in. kamerę cofania czy system monitorowania martwego punktu. Kolejne części, które uzupełniły konstrukcję Peugeot 508 to dodatkowe elementy zawieszenia. Auto było dostępne w wersjach z silnikiem benzynowym, diesla lub hybrydowym.

Peugeot 508 drugiej generacji zachował ducha pierwszego modelu. Zmieniono jednak jego gabaryty, skracając go i poszerzając rozstaw osi. Samochód można było nabyć w wersji z silnikiem benzynowym, wysokoprężnym i hybrydowym. Użytkownicy mają również do wyboru skrzynie manualne 6-biegowe i 8-biegowe automatyczne. Katalog części zamiennych ułatwi dobór asortymentu do poszczególnych wersji Peugeota 508.

Katalog części Peugeot 508 – wybierz najlepsze komponenty od zaufanego dostawcy

Usterki, które najczęściej można spotkać w autach francuskiego producenta to m.in. awarie elektryki, osprzętu silnika benzynowego, wycieki oleju, problemy ze skrzynią automatyczną i defekty w napędzie hybrydowym. Nieprawidłowości w działaniu Peugeota 508 mogą być skutecznie naprawione za pomocą dobrych części. Dlatego warto zdecydować się na komponenty wysokiej jakości, aby poradzić sobie z wszelkimi niedogodnościami.