Części zamienne do SEAT CORDOBA

add-car

Wybierz auto

Popularne Kategorie

Podkategorie

Wybierz generację SEAT

Baza wiedzy

Seat Cordoba to miejskie auto produkowane w latach 1993 - 2009. I i II generacja samochodu wciąż jest popularnym wyborem, co oznacza, że popyt na elementy potrzebne do przeprowadzania napraw utrzymuje swój poziom. Wpływa to na dostępność części do poszczególnych wersji Seata Cordoba.

Seat Cordoba – części samochodowe do auta pierwszej generacji

Seat Cordoba jest samochodem, który został po raz pierwszy zaprezentowany w 1993 roku. Został następcą modelu Malaga. Platforma tego auta – A03 jest także stosowana w Ibizie II i Volkswagenie Polo III. W okresie od 1996 do 2003 roku oprócz nadwozia typu sedan, klientom oferowano wersję Coupe (SX) oraz kombi (Vario).

Seat Cordoba pierwszej generacji był produkowany w Hiszpanii, Argentynie, a także w Polsce, w fabryce w Poznaniu. Samochody oprócz kilku wersji nadwozia były dostępne z różnymi skrzyniami biegów – pięciobiegowej manualnej, a także czterobiegowej automatycznej. Auto otrzymało notę trzy na pięć gwiazdek w testach Euro NCAP.

Seat Cordoba drugiej generacji

Druga generacja Seata Cordoby została zaprezentowana po raz pierwszy w 2002 roku w Paryżu. Egzemplarze Cordoby często posiadały jedną z czterech popularnych jednostek – benzynowe silniki 1.4. i 2.0 kolejno o mocy 75 KM i 115 KM, a także dwa diesle – 1.9. SDi oraz 1.9 TDi o mocy 64 KM i 100 KM. W roku 2009 zakończono produkcję modelu Cordoba.

Nasz katalog części zamiennych do Seata Cordoba obejmuje najważniejsze komponenty, które są niezbędne w trakcie przeprowadzania zaawansowanych napraw, jak i rozwiązywania podstawowych problemów z funkcjonowaniem samochodu. Katalog części do Seata Cordoba ułatwi dobór podzespołów koniecznych do prawidłowego przeprowadzenia serwisu pojazdu.