🔥 -5% na części układu zawieszenia! Kod: WAHACZE5

Części zamienne do TOYOTA RAV 4

add-car

Wybierz auto

Popularne Kategorie

Podkategorie

Baza wiedzy

Toyota Rav 4

Kompaktowy SUV segmentu I produkowany od 1994 r. Stanowi jeden z najbardziej popularnych pojazdów, jeśli chodzi o auta z napędem 4x4, gdyż wyprodukowano i sprzedano ponad 4,5 miliona egzemplarzy Toyoty RAV4. Oryginalne części wykorzystane do wykończenia wnętrz, a także do wypełnienia przestrzeni pod maską to komponenty z najwyższej półki.

Toyota RAV4 to prekursor wszystkich samochodów rekreacyjnych z kategorii SUV. Nazwa RAV4 to skrót od Recreational Active Vehicle 4 wheel-Drive. Jest to więc wręcz idealne auto do jazdy zarówno miejskiej, jak i typowo po bezdrożach. Czwarta generacja Toyoty RAV4 dostępna obecnie na rynku ujrzała światło dzienne w 2013 roku.Ponadto bardzo ciekawym szczegółem jest to, że auto 4x4 tego typu dostępne jest również w wersji z napędem elektrycznym klasy RAV4 EV-olution.

Prawdziwy pionier wśród SUV-ów i pojazdów 4x4

Jednak kwestie typowo historyczne to nie jedyne, co wyróżnia Toyotę RAV4. Części wypełniające wnętrze i kabinę kierowcy charakteryzują się praktycznym designem, które zapewni każdemu w pełni komfortową podróż. Wysokie zawieszenie, dynamiczny układ kierowniczy, doskonałe wrażenia płynące z jazdy, a także miękkie i przede wszystkim podwyższone fotele gwarantują maksimum wygody nawet z perspektywy wielogodzinnej podróży. Auto wyposażone jest w stylowe wyposażenie, a designu całości dopełniają listwy ochronne wykonane z gumy oraz potężny silnik o 16-zaworowej konstrukcji. Pod każdym kątem Toyota RAV4 prezentuje się wręcz wybornie. Nie jest to klasa BMW serii 5, jednak za zdecydowanie mniejsze pieniądze oferuje bardzo wiele. Czterodrzwiowe modele wyposażone w pięciostopniową skrzynię manualną bądź czterostopniowy automat, robią naprawde pozytywne wrażenie.

Części Toyota Rav 4 a koszty eksploatacji

Samochód dostępny jest w także wersji z nadwoziem typu kombi oraz wariancie hardtop z napędem przednim. Oferta Toyoty jest naprawdę bardzo ogromna i można ją bez problemu dopasować do własnych potrzeb. To właśnie charakteryzuje producenta. Wydaje się, że spogląda on w przyszłość i tworzy każdy projekt pod kątem klienta, który będzie wymagał za jakiś czas właśnie tego co pod nos obecnie podsuwa mu właśnie Toyota. Części do Toyoty RAV4 nie są drogie. Producent nie gwarantuje takiej solidności, jak BMW czy Audi, jednak za to zamienniki są zdecydowanie tańsze. W zależności od silnika samochód spala od 4,9 do 9,1 l na 100 km. Przy czym warto zaznaczyć, że są to jednostki napędowe, które zapewniają w zasadzie lata bezawaryjnej jazdy przy bardzo korzystnym koszcie gospodarki paliwowej.