Części do MERCEDES-BENZ

Katalog Mercedes

Mercedes to niemiecka marka produkująca samochody osobowe, autobusy, auta ciężarowe i dostawcze oraz profesjonalne części samochodowe. Jakość części i modeli aut to przede wszystkim niezawodność, która jest przewagą konkurencyjną producenta aut klasy premium na rynku motoryzacyjnym.

Czym wyróżnia się Mercedes?

Mercedes to symbol luksusu, komfortu podróżowania i innowacyjnych technologii takich jak np. system multimedialny MBUX współpracujący ze sztuczną inteligencją stosowany w najnowszych modelach. Oryginalne części marki Mercedes – podobnie jak modele – charakteryzują się wysoką jakością wykonania i niezawodnością. Konstruktorzy bardzo dbają o każdy detal, a auta marki Mercedes charakteryzuje elegancka linia nadwozia, estetyka i najnowsze technologie. Obszerny katalog marki Mercedes to gwarancja znalezienia odpowiednich części do każdego modelu auta.

Najpopularniejsze auta marki Mercedes

Najbardziej popularnymi modelami Mercedesa są:

•   klasyczny model W123, zwany beczką, który miał premierę w  1976 roku i który zyskał zaufanie głównie niezawodnością podczas długich podróży,

•   W124 zwany baleronem, którego podwozie wykorzystywano do produkcji karawanów i karetek pogotowia,

•   model W198 zwany Gullwingiem, który zdobył sławę jako auto sportowe ze względu na udział w licznych wyścigach m.in na torze w Le Mans,

•   W201 z serii Baby-Benz jako auto klasy średniej produkowane do 1993 roku,

•   Mercedes klasy G – niezastąpiony model do jazdy w terenie produkowany początkowo dla armii niemieckiej, którego stylistyka nie zmieniła się przez wiele dziesięcioleci.

•   Mercedes AMG – charakteryzuje się dynamiczną stylistyką i większą wydajnością, ale również jest to najdroższy model auta z oferty Mercedesa.

Dlaczego warto wybrać Mercedesa?

Największymi zaletami i jednocześnie wyróżnikami Mercedesa są trwałość, niezawodność i ponadczasowa elegancja. Mercedes spełnia wszystkie potrzeby najbardziej wymagających kierowców  z różnych grup docelowych i dlatego auta tej marki są tak przez nich pożądane. Jakość, konsekwencja w projektowaniu, rozwiązania technologiczne, osiągi i dostępność części samochodowych – to powody dla których tak wielu klientów chętnie wybiera Mercedesa. W 2017 roku na całym świecie sprzedano 2,3 milionów aut. W 2019 roku w autoryzowanych salonach sprzedaży w Polsce sprzedano ok. 21 tysięcy aut tej marki! Ciekawostką jest fakt, że sklepy Mercedes-Benz w Polsce w 2017 roku odnotowały po raz siódmy rekordowe wyniki sprzedaży jednostkowej!

Oryginalne części marki Mercedes – gwarancja jakości i niezawodności do każdego modelu auta

Doskonała oferta modeli, obszerny katalog części samochodowych do modeli Mercedesa stale przyciągają klientów. Obszerna oferta Mercedesa sprawia, że każdy kierowca znajdzie w niej odpowiednie auto dla siebie. Mercedes to najczęściej wybierane auto klasy premium w Niemczech, USA i w Polsce. Według rankingu „Global 500 200” przygotowanego przez brytyjską firmę Brand Finance, marka Mercedes-Benz jest najcenniejszą marką samochodów na świecie!