Części zamienne do RENAULT TRAFIC

add-car

Wybierz auto

Popularne Kategorie

Podkategorie

Wybierz generację RENAULT

Baza wiedzy

Renault Trafic występuje w wersji osobowej jako van klasy wyższej oraz dostawczej klasy średniej. Pierwsze modele ujrzały światło dzienne już w 1980 roku, a od 2014 produkuje się trzecią generację tego pojazdu. Części do Renault Trafic mogą pomóc podczas przeprowadzania zarówno podstawowych, jak i zaawansowanych napraw i prac serwisowych.

Renault Trafic – praktyczny i bezawaryjny

Pierwsza generacja Renault Trafic auta została zaprezentowana w 1980 roku. Auto debiutowało z trzema silnikami benzynowymi i dwoma dieslami. W aucie mieściło się od 6 do 9 osób, a w późniejszym czasie pojawiła się wersja 4x4.

Samochody z drugiej generacji zostały zaprezentowane we wrześniu 2001 roku. Auto zostało skrócone i zmniejszone, a także zastosowano bardziej nowoczesne rozwiązania technologiczne. Z przodu samochodu są trzy miejsca siedzące, z tyłu natomiast sześć. Seria Trafic drugiej generacji jest bliźniacza do Opla Vivaro. Model zdobył w 2002 tytuł Van Of The Year. Części do Renault Trafic można wykorzystać do przeprowadzenia napraw związanych z usterkami układów elektronicznych oraz mechanicznych.

Renault Trafic – części, które pozwolą zachować auto w lepszej kondycji przez dłuższy czas

Trzecia generacja samochodu opiera się na zupełnie nowych rozwiązaniach technologicznych. Dostępne są dwie konfiguracje rozstawu osi – długa i krótka, a także różne warianty wysokości karoserii. Sam pojazd z uwzględnieniem wszystkich opcji dotyczących wyposażenia, a także silników jest dostępny w aż 270 konfiguracjach. Części zamienne do Renault Trafic pozwolą utrzymać w dobrym stanie każdą z nich.

Auto przeszło jeden face lifting, który znacznie odświeżył design samochodu. Do najpopularniejszych rozwiązań stosowanych w Renault Trafic należy sześciobiegowa, manualna skrzynia biegów. Najmocniejsze odmiany modelu występują natomiast z automatyczną, dwusprzęgłową przekładnią EDC. Nasz katalog części Renault Trafic może pomóc w doborze elementów niezbędnych podczas napraw i serwisów okresowych.