🔥 Odbierz 40 PLN na pierwsze zamówienie z PayPo!

Części do SUZUKI

add-car

Wybierz auto

Popularne Kategorie

Podkategorie

Baza wiedzy

Katalog Suzuki

Suzuki przyzwyczaiło swoich klientów do tego, że stawia wszystko na auta mało wyszukane technicznie, ale niezwykle tanie w eksploatacji. Przykładem może być absolutny klasyk, czyli Suzuki Swift V. Model wygląda podobnie jak jego poprzednik, jednak tak jak każda następna wersja w autach Suzuki, posiada sporo nowych rozwiązań.

Podstawą każdego samochodu tej marki jest wytrzymałość. Dotyczy to zarówno części Suzuki, elementów wnętrza, jak i poszczególnych podzespołów. Dzięki prostym rozwiązaniom i technologii nastawionej na długiem, regularne trasy Suzuki nie psuje się nadmiernie. Wszystko to zostało jednak zaimplementowane kosztem osiągów. Czy warto w takim przypadku zdecydować się na wizytę w sklepie Suzuki? Zdecydowanie.

Suzuki – wytrzymałe części i sprawdzone samochody

Z reguły w ofercie tej marki dominują wersje pięciodrzwiowe z silnikiem 1.2. Suzuki to doskonały wybór w przypadku miasta. Większość modeli została dostosowana do jazdy w środowisku miejskim. Auta posiadają wzmocnione wahacze, a także odpowiedni profil ułatwiający parkowanie zarówno pod kątem ciasnych miejsc, jak i wysokich krawężników. Ponadto Suzuki celowo zachowało znaną stylistykę, gdyż została ona bardzo dobrze przyjęta na europejskim rynku. Poza tym zaletą jest to, że części zamienne Suzuki nie są drogie, a samo auto to inwestycja w tanią eksploatację.

Czym charakteryzuje się Suzuki?

Poza aspektem ekonomicznym, marka gwarantuje także dobry serwis i atrakcyjne ceny części zamiennych. Suzuki zapewnia także przystępne rozwiązania w zakresie wnętrza. Każdy poszczególny element jest dopasowany i wytrzymały na szerokie spektrum uszkodzeń mechanicznych. pod tym kątem zdecydowanie wyróżnia się spośród innych tańszych marek.

Przede wszystkim warto jednak pamiętać, że Suzuki nie jest z reguły duże. Nawet segment B nie oferuje tyle miejsca ile mogą posiadać modele innych producentów. Komfort podróżowania na tylnych siedzeniach jest zdecydowanie zauważalny, choć dalej nie ma tam zbyt dużo miejsca dla trzech osób. Powiększony rozstaw osi zapewnia redukcję wstrząsów, jednak wytłumienie samej kabiny nie będzie tak perfekcyjne jak np. w przypadku Hondy. Pomimo tego Suzuki oferuje szerokie spektrum części do indywidualnej modyfikacji komfortu jazdy.

Wyposażenie większości egzemplarzy jest standardowe. Praktycznie każdy pojazd posiada klimatyzację manualną i elektrycznie sterowane szyby. W nowszych samochodach zdarza się klimatyzacja automatyczna oraz system bezkluczykowy, jednak nie ma co liczyć na np. wykonanie z materiałów lepszej jakości czy też dodatkowe systemy wspomagania kierowcy. Suzuki to z reguły auta bardzo komfortowe, jednak nie oferujące nic ponadto.

Dlaczego warto skorzystać z oferty sklepów Suzuki?

Przede wszystkim dlatego, że są to samochody, które mogą być spokojnie eksploatowane przez lata. Podstawę praktycznie każdego stanowi wydajny i oszczędny silnik 1.2, który jest standardem pod kątem feelingu jazdy. W niektórych modelach można znaleźć nawet wersję Sport 1.6 lub diesel. Mimo wszystkich ograniczeń Suzuki daje sporą dowolność wyboru i oferuje szerokie spektrum części samochodowych pod kątem modyfikacji i wymiany. Czy warto? Zdecydowanie tak!